Lista nagrodzonych i wyróżnionych

Poniżej znajduje się lista laureatów nagród oraz wyróżnień konkursów realizowanych w ramach XIV edycji kampanii społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM.

Bardzo prosimy Ambasadorów i Koordynatorów kampanii o zweryfikowanie poprawności danych. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z biurem kampanii.

Laureatom serdecznie gratulujemy.

gmina imię nazwisko kategoria decyzja jury
AndrychówMaksymilianStanekplastycznenagroda
AndrychówKacperMagieraplastycznanagroda
AndrychówKrzysztofZmiertkaplastycznawyróżnienie
AndrychówPatrycjaKołodziejczykkonkurs rodzinnynagroda
AndrychówKingaMałysiakplastycznanagroda
AndrychówMartynaWojewodzicplastycznanagroda
AndrychówEmiliaDwornikplastycznanagroda
AndrychówAntoninaZielińskaplastycznawyróżnienie
AndrychówAleksanderSkupieńplastycznawyróżnienie
AndrychówAmeliaMieszczakplastycznawyróżnienie
AndrychówOliwiaZielińskaplastycznanagroda
AndrychówKamilaLachendroplastycznanagroda
AndrychówJoannaPawlikowskaplastycznawyróżnienie
AndrychówNikodemLudwikowskiplastycznawyróżnienie
AndrychówJuliaMizeraplastycznanagroda
AndrychówMagdalenaGwiżdżplastycznanagroda
AndrychówKingaRusinplastycznawyróżnienie
AndrychówHelenaKądziołkaliterackawyróżnienie
AndrychówPaulinaPaszewskaKonkurs rodzinnynagroda
AndrychówŁucjaJończyplastycznanagroda





BrzeźnicaMariaWróbelplastycznawyróżnienie
BrzeźnicaIgorKowalskiliterackawyróżnienie
BrzeźnicaBorysKowalskiliterackawyróżnienie
BrzeźnicaOliwierProrokliterackanagroda
BrzeźnicaGabrielaBugielliterackanagroda
BrzeźnicaAnnaKowalskakonkurs rodzinnynagroda
BrzeźnicaFranciszekWróbelliterackawyróżnienie
BrzeźnicaMarcjannaMostowikliterackawyróżnienie
BrzeźnicaSandraOlszyńskaplastycznawyróżnienie
BrzeźnicaBrygidaSpisakplastycznawyróżnienie





BukownoSamuelMałyszplastycznanagroda
BukownoMagdalenaĆmakplastycznawyróżnienie
BukownoMarlenaGrybskaplastycznawyróżnienie
BukownoMiłoszSadowskiplastycznawyróżnienie
BukownoKlaudiaDrózdmultimedialnanagroda





ChełmiecPatrykPołomskikonkurs rodzinnynagroda
ChełmiecKorneliaKądziołkaplastycznanagroda
ChełmiecZuzannaLorekmultimedialnanagroda
ChełmiecSzymonKowalikplastycznanagroda
ChełmiecFilipKądziołkaplastycznanagroda
ChełmiecEmiliaGłódliterackawyróżnienie
ChełmiecGabrielaGłódliterackawyróżnienie
ChełmiecKacperPróchnickiplastycznanagroda
ChełmiecEmiliaSzatkomultimedialnawyróżnienie
ChełmiecJuliaPołomskaplastycznawyróżnienie
ChełmiecJakubDynowskiplastycznawyróżnienie





DębnoMagdalenaGalaplastycznawyróżnienie
DębnoAntoniMólliterackanagroda
DębnoIzabellaBurnógplastycznawyróżnienie
DębnoNikolaBaranplastycznanagroda





GorliceMP nr 8 w Gorlicach„Promilkowe zasady”praca zbiorowawyróżnienie specjalne





JabłonkaFaustynaSpytkowskaliterackanagroda
JabłonkaKorneliaLichosytliterackawyróżnienie
JabłonkaAlicjaŚmiechplastycznawyróżnienie
Jabłonka ZofiaStopniakplastycznanagroda
JordanówAlicjaKwaśnyplastycznawyróżnienie





KętyAlicjaKubiczekplastycznawyróżnienie
KętyPatrycjaPędziwiatrplastycznanagroda
KętyAntoninaNamysłowskaplastycznanagroda
KętyMajaGóralczykplastycznanagroda
KętyNadiaAdamczykplastycznawyróżnienie
KętySaraWójcickaplastycznawyróżnienie
KętyJustynaGórskaplastycznawyróżnienie





KluczeFaustynaPalskaliterackanagroda
KłajNikolaIwulskaliterackanagroda
KłajMateuszKorbutliterackawyróżnienie
KłajZuzannaTokarzmultimedialnanagroda





Mszana D.MagdalenaHudomiętliterackanagroda
Mszana D.NataliaŻurekkonkurs rodzinnynagroda
Mszana D.JuliaWietrzykkonkurs rodzinnynagroda
Mszana D.MartynaHudomiętPlastyczna i literackanagroda





NiepołomiceAnnaMusiałkonkurs rodzinnynagroda
NiepołomiceKingaSutorkonkurs rodzinnynagroda
NiepołomiceKarolinaIskraplastycznanagroda
NiepołomiceIwoZabrzeskimultimedialnanagroda
Niepołomice JanBuczekplastycznawyróżnienie
Niepołomice KamilGucwaplastycznawyróżnienie
Nowy SączLenaBerowskaplastycznanagroda
Nowy SączEmiliaKleczyńskaliterackanagroda
Nowy SączZuzannaSzczechuraliterackawyróżnienie
Nowy SączLenaOleksyplastycznawyróżnienie
Nowy SączNikolaJanuszplastycznawyróżnienie
Nowy SączKingaTrojanplastycznawyróżnienie
Nowy Sącz NinaNiezgodaplastycznawyróżnienie





OlkuszZuzannaGnieckaplastycznanagroda
OlkuszKajaOlszowyplastycznanagroda
OlkuszFilipCiepałplastycznawyróżnienie
OlkuszMagdalenaKordaszewskaplastycznawyróżnienie
OlkuszAnnaOrkiszplastycznawyróżnienie
OlkuszSzymonKiełtykaplastycznanagroda
OlkuszHannaSarotaplastycznawyróżnienie
OlkuszAntoniPółtorakplastycznawyróżnienie
OlkuszNataliaKocjanplastycznawyróżnienie
OlkuszZuzannaKątniakliterackanagroda
OlkuszDominikChochółliterackanagroda
OlkuszMajaSkotnicznaplastycznawyróżnienie





OświęcimAleksandraPomietkakKonkurs rodzinnynagroda
OświęcimAleksanderGworekmultimedialnawyróżnienie
OświęcimIgorBorkowskiplastycznawyróżnienie
OświęcimLiliannaKęskaplastycznawyróżnienie
OświęcimOliwiaKowalczykplastycznanagroda
OświęcimLenaKozubplastycznanagroda
OświęcimMajaSochaplastycznawyróżnienie
OświęcimMarcelaWysoglądplastycznawyróżnienie
OświęcimSzymonBromboszplastycznawyróżnienie
OświęcimKlaudiaNasienniakplastycznanagroda
OświęcimFilipPaszkowskirodzinnanagroda
OświęcimLenaJanusrodzinnanagroda
OświęcimMilenaMatysrodzinnanagroda
OświęcimPaulinaMatusiakmultimedialnawyróżnienie





PleśnaFilipPękalaplastycznanagroda
PleśnaArturSutkowskiplastycznanagroda
PleśnaSewerynDerusplastycznawyróżnienie
PleśnaFilipCiesielczykplastycznanagroda





PoroninAnnaStochliterackawyróżnienie
PoroninSzymonJaroszliterackawyróżnienie





RzezawaMariaProkopmultimedialnanagroda
RzezawaNikolaOlipraplastycznawyróżnienie
RzezawaJuliaGóraplastycznawyróżnienie
RzezawaJakubSiewieraplastycznanagroda
RzezawaZuzannaPiekarzplastycznawyróżnienie
RzezawaMagdalenaKamyszplastycznanagroda
RzezawaSzymonPasulamultimedialnanagroda





SkałaMikołajGrzesiakplastycznawyróżnienie
SkałaMaciejHeródplastycznawyróżnienie





SkawinaZuzannaSrokaplastycznanagroda
SkawinaZuzannaDeptuchplastycznawyróżnienie
SkawinaKacperGruzłaplastycznanagroda
SkawinaPolaGładyszplastycznawyróżnienie
SkawinaKatarzynaBalbirerliterackanagroda





SzaflaryMikołajTopórplastycznawyróżnienie
SzaflaryMaksymilianMozdyniewiczplastycznawyróżnienie
SzaflaryDanielKarwaczkaplastycznawyróżnienie
SzaflaryKacperRepaliterackanagroda
SzaflaryKamilKalataliterackanagroda
SzaflaryWojciechKołkowskiliterackanagroda
SzaflaryMichałRzepaliterackawyróżnienie
SzaflaryMałgorzataMuchakonkurs rodzinnynagroda
SzaflaryBarbaraCisońkonkurs rodzinnynagroda
SzaflaryJakubTopórkonkurs rodzinnynagroda
SzaflaryKalinaUrbaśkonkurs rodzinnynagroda
SzaflaryGabrielaMalacinakonkurs rodzinnynagroda
SzaflaryWojciechKołkowskikonkurs rodzinnynagroda
SzaflaryKatarzynaRusnakkonkurs rodzinnynagroda
SzaflaryAnnaBartoszekplastycznawyróżnienie
SzaflaryMaksymilianSowaplastycznanagroda
SzaflaryNikolaWyrobaplastycznanagroda
SzaflaryMagdalenaPawlikowskaplastycznawyróżnienie
SzaflaryJakubTopórplastycznawyróżnienie
SzaflaryOliwiaJanikplastycznawyróżnienie
SzaflaryMartynaStaszelplastycznawyróżnienie
Szaflary AmeliaRusnakplastycznawyróżnienie





SzczurowaWiktoriaMądzielliterackawyróżnienie
SzczurowaHubertGajosliterackawyróżnienie
SzczurowaWiktorCzujplastycznanagroda
SzczurowaAdriannaBrodaplastycznanagroda
SzczurowaPatrykBartkowskiplastycznawyróżnienie





WieliczkaKrzysztofKierzykplastycznawyróżnienie
WieliczkaCamillaCaaciottiplastycznawyróżnienie





WiśniowaŁukaszCieżplastycznawyróżnienie
WiśniowaAlicjaKusliterackawyróżnienie
WiśniowaKrzysztofStudnickiplastycznawyróżnienie
Wiśniowa PatrycjaPostrożnaplastycznawyróżnienie
Wiśniowa SzymonObajtekplastycznanagroda